Мачка scratcher S7A5748

Краток опис:

Производи детали: Топла Продажба Брановидни Мачка Scracher салон за Cat Игра Играчка мачки сакаат чувство на картон, органски коча билка лист ќе го привлече вашето мачка (со 1 Pack коча билка) Висока густина двојно брановидни хартија не само што се спротивставува на компресија и виткање, но, исто така, носи нула. и отпорност на триење. ќе не боли канџи, игра повеќе. Таа е направена од рециклирана хартија материјал и може да се деградирани од природата по напуштени. Тоа е добар материјал за заштита на животната средина. Брановидни мачка нула ...


 • Мин.нарачката Количина: 1000 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo / Шангај
 • Начин на плаќање: T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  • производидетали :
  • Топла Продажба Брановидни Мачка Scracher салон за Cat Игра Играчка
  • мачките сакаат чувство на картон, органски коча билка лист ќе го привлече вашето мачка. (со 1 Pack коча билка)
  • Висока густина двојно брановидни хартија не само што се спротивставува на компресија и виткање, но, исто така, носи нула и отпорност на триење. ќе не боли канџи, игра повеќе.
  • Таа е направена од рециклирана хартија материјал и може да се деградирани од природата по напуштени. Тоа е добар материјал за заштита на животната средина.
  • Брановидни мачка нула одбор додава забава дизајн ѕвоно топката, така што на мачка нула одборот да се зголеми Playa
  • Боја: Прилагодено
  • Материјал: зрнеста текстура ББ + флејта Брановидни хартија
  • Влага Стандард: 10% ~ 20%
  • Wearability: 7,2 КРФ / cm2
  • Пакување метод: Се намалува торба + сушење + меур заврши + Картон
  • Место на потекло: Жеџијанг, Кина
  • Одговараат за: Било која возраст и големина

  бренд: прилагодени за вашиот бренд име
  Површината на материјалот: Печатење на хартија, текстил, кожа, дрво и др
  Главната Материјал: BB флејта (за брендирани стандард материја), BC флејта (нормален стандард материјал), AC флејта и АА флејта
  Материјал Предност: 100% еко-пријателски материјал, безбедно, без мирис лепак и nontoxic
  Стил и облик: Прилагодено како вашето барање
  големина: Постојат големина или прилагодување на големината како вашето барање
  боја: Постои боја или промена на бојата како вашето барање
  пакување: Коча билка - десикант - А5 Големина Флаер - Се намалува торба - меур заврши - предупредувачка етикета - Картон
  Влага: 12-15%
  Примерок Време: Во рок од 3 дена
  Масовно производство Водач Време: Во рок од 20-25 работни дена по потврдувањето сите детали и депозит
  тест: Калап за тестирање, Дезинфекција и наквасена да се осигура вашата мачка и семејства здрави и безбедни
  ОЕМ и ODM Употреба: Картон мачка Гребење кревет е не само како мачка кревет за да се одморат, но исто така и си ја почеша одбор за мачка да го избрише и да се релаксираат. Модерен стилски дизајн за да одговараат на дома декорација.
  Употреба: Мачка да се игра, нула и да се одморите
  Scratching Wave With Catnip This Scratcher Satisfies All Your Cats’ Need To Scratch And It Will Reduce Or Even Eliminate Damage To Furniture In Your Home.The Aroma Of The Catip Supplied With The Products Will Encourage Your Cat To Use The Scratcher And Get Lots Of Pleasure From It.Your Cat Needs To Scratch To Maintain Sharp Claws And Trains His Or Her Front Leg Muscles. Directions For Use:Sprinkle And Rub The Catnip Lightly Into The Openins In The Corrugated Cardboard And The Products Is Ready For Use. Large Size Uitimate Cat Scratcher Lounger Cat Toy &Cat Nip Dimensions:33.8“L*10.5”W*10.5”H Inches Purrects For Cats Of All Sizes Reversible,Double Sided And Features A High-Quality Corrugated Superior Cardboard Construction For Increased Longevity. Happy Cat: Cat Scratcher Post Lounger Promotes Healthy Claws Through Naturalscratching And Allows Your Little Climber To Play, Lounge,Nap And More-Great Source Of Exercise And A Truly Terrific Stress Reliever Includes Catnip For Cats. Eco-Friendly:Unlike Other Scratchers,Our Award Winning Newly Redesignged 2019 Edittion Sturdy Cat Scratching Post In Made From 100% Recycles Cardboard ,And In Best For Preventing Your Cats From Scratching And Ripping Furniture.

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи