Cat Scratcher S7A5748

Përshkrim i shkurtër:

Produktet detaje: Hot Shitje corrugated Cat Scracher Lounge për Cat Luaj macet Toy preferojnë të ndjehen të kartoni, fletë organike catnip do të tërheqë cat tuaj (me 1 paketë catnip) densitet të lartë letër të dyfishtë valëzuar jo vetëm që i reziston compression dhe lakimi, por edhe mban zeroja. dhe rezistenca konsumuarit. nuk do të dëmtojë kthetrat, të luajnë më të gjatë. Kjo është bërë nga materiali i ricikluar letër dhe mund të degraduar nga natyra, pasi u braktisën. Kjo është një material i mirë për mbrojtjen e mjedisit. zeroja corrugated cat ...


 • Min.urdhër Sasia: 1000 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo / Shanghai
 • Kushtet e pagesës: T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  • Produktedetaje :
  • Hot Shitje corrugated Cat Scracher Lounge për Cat Luaj Toy
  • macet preferojnë të ndjehen të kartoni, fletë organike catnip do të tërheqë cat tuaj. (me 1 paketë catnip)
  • densitet të lartë letër të dyfishtë valëzuar jo vetëm që i reziston compression dhe lakimi, por edhe mbart zeroja dhe konsumuarit rezistencë. nuk do të dëmtojë kthetrat, të luajnë më të gjatë.
  • Kjo është bërë nga materiali i ricikluar letër dhe mund të degraduar nga natyra, pasi u braktisën. Kjo është një material i mirë për mbrojtjen e mjedisit.
  • Corrugated bordit zeroja cat shton fun dizajn topin bell, në mënyrë që bordi zeroja cat për të rritur playa
  • Ngjyra: Custom
  • Materiali: kokrra + BB Flute corrugated Paper
  • Lagështi Standard: 10% ~ 20%
  • Wearability: 7.2 KGF / CM2
  • Paketimi Metoda: Shrink Bag + tharje + Bubble Wrap + Master Carton
  • Vendi i origjinës: Zhejiang, China
  • Suit për: çdo moshë dhe madhësinë

  markë: përshtatur për markë emrin tuaj
  Materiali Sipërfaqja: Shtypjen letër,, lëkure, Metrazhe, Wood, etj
  Materiali kryesor: BB flaut (për materia standarde quajtur), BC flaut (material normal standard), flaut AC dhe AA flaut
  Advantage material: 100% material eko-miqësore, të sigurt, zam pa erë dhe nontoxic
  Style dhe Shape: Përshtatur si kërkesën tuaj
  Size: Ekzistojnë madhësi apo të rregulluar madhësinë si kërkesën tuaj
  Ngjyrë: Ekzistojnë ngjyrë ose të ndryshojë ngjyra si kërkesën tuaj
  paketimi: Catnip - Desiccant - A5 Size Flyer - Shrink Bag - Bubble Wrap - etiketë paralajmëruese - Master kartoni
  lagështi: 12-15%
  Koha mostër: Brenda 3 ditëve
  Mass Production Koha Lead: Brenda 20-25 ditëve të punës pas konfirmimit të gjitha detajet dhe depozitave
  Test: Mold Test, dezinfektimi + laget për të siguruar cat tuaj dhe familjet të shëndetshëm dhe të sigurt
  OEM & ODM Përdorimi: Karton Cat Scratch shtrati nuk është vetëm si një shtrat për mace për të pushuar, por edhe bordi kruarje për mace për të zeroja dhe relaksohuni. Dizajni modern me stil të përputhen me dekoratë në shtëpi.
  përdorni: Cat për të luajtur, zeroja dhe pushim
  Scratching Wave With Catnip This Scratcher Satisfies All Your Cats’ Need To Scratch And It Will Reduce Or Even Eliminate Damage To Furniture In Your Home.The Aroma Of The Catip Supplied With The Products Will Encourage Your Cat To Use The Scratcher And Get Lots Of Pleasure From It.Your Cat Needs To Scratch To Maintain Sharp Claws And Trains His Or Her Front Leg Muscles. Directions For Use:Sprinkle And Rub The Catnip Lightly Into The Openins In The Corrugated Cardboard And The Products Is Ready For Use. Large Size Uitimate Cat Scratcher Lounger Cat Toy &Cat Nip Dimensions:33.8“L*10.5”W*10.5”H Inches Purrects For Cats Of All Sizes Reversible,Double Sided And Features A High-Quality Corrugated Superior Cardboard Construction For Increased Longevity. Happy Cat: Cat Scratcher Post Lounger Promotes Healthy Claws Through Naturalscratching And Allows Your Little Climber To Play, Lounge,Nap And More-Great Source Of Exercise And A Truly Terrific Stress Reliever Includes Catnip For Cats. Eco-Friendly:Unlike Other Scratchers,Our Award Winning Newly Redesignged 2019 Edittion Sturdy Cat Scratching Post In Made From 100% Recycles Cardboard ,And In Best For Preventing Your Cats From Scratching And Ripping Furniture.

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products